خبر روز - آرشیو

آشنایی استادان و دانشجویان دانشگاه دولتی آرابائف قرقیزستان با فرهنگ ایرانی
با حضور عضو هیئت علمی دانشگاه علامه‌طباطبائی انجام شد؛

آشنایی استادان و دانشجویان دانشگاه دولتی آرابائف قرقیزستان با فرهنگ ایرانی

نشست پرسش و پاسخ عضو هیئت علمی دانشگاه علامه‌طباطبائی با استادان و دانشجویان دانشگاه دولتی آرابائف به مناسبت روز جهانی زن برگزار شد.

ادامه مطلب
دانشجویان بین‌المللی نوورود دانشگاه‌ علامه‌طباطبائی میهمان ضیافت افطاری مرکز ارتباطات و امور بین‌المللی شهرداری تهران شدند

دانشجویان بین‌المللی نوورود دانشگاه‌ علامه‌طباطبائی میهمان ضیافت افطاری مرکز ارتباطات و امور بین‌المللی شهرداری تهران شدند گالری

دانشجویان بین‌المللی نوورود دانشگاه‌ علامه‌طباطبائی با همراهی رئیس مرکز امور دانشجویان بین‌الملل این دانشگاه میهمان ضیافت افطاری مرکز ارتباطات و امور بین‌المللی شهرداری تهران شدند.

ادامه مطلب
سفر زیارتی سیاحتی مشهد مقدس ویژه دانشجویان دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار شد

سفر زیارتی سیاحتی مشهد مقدس ویژه دانشجویان دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار شد گالری

سفر زیارتی سیاحتی مشهد مقدس ویژه دانشجویان دانشگاه علامه‌طباطبائی در قالب دو کاروان دانشجویان دختر و پسر، به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه از ۱۷ تا ۲۱ اسفندماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

ادامه مطلب
آیین تقدیر از جانبازان و ایثارگران دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار شد

آیین تقدیر از جانبازان و ایثارگران دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار شد گالری

رئیس دانشگاه علامه‌طباطبائی در آیین تقدیر از جانبازان و ایثارگران دانشگاه تاکید کرد: همه کسانی که برای حفظ این نظام آسیب و رنج دیده‌اند، باید امروز نیز پای کار باشند و کمک کنند تا بتوانیم نسل جدید را نسبت به ارزش عمده‌ای که انقلاب اسلامی برای حیات بشری تولید می‌کند، آگاه کنیم.

ادامه مطلب