خبر روز - آرشیو

نشست علمی تخصصی «تحلیل حقوقی تحولات اخیر در جنگ غزه» در دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار شد

نشست علمی تخصصی «تحلیل حقوقی تحولات اخیر در جنگ غزه» در دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار شد گالری

نشست علمی تخصصی «تحلیل حقوقی تحولات اخیر در جنگ غزه» با همکاری معاونت پژوهشی دانشکده حقوق و علوم سیاسی و بسیج اساتید دانشگاه علامه طباطبائی در تالار صلح این دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب
امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه علامه‌طباطبائی و دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی

امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه علامه‌طباطبائی و دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی گالری

با هدف توسعه همکاری بین مراکز علمی و اجرایی به منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های متقابل، تفاهم‌نامه همکاری علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی بین «دانشگاه علامه‌طباطبائی» و «دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی» به امضا رسید. 

ادامه مطلب
آیین آغاز به کار انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علامه‌طباطبائی ویژه شوراهای مرکزی سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲
گزارش تصویری:

آیین آغاز به کار انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علامه‌طباطبائی ویژه شوراهای مرکزی سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ گالری

آیین آغاز به کار انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علامه‌طباطبائی ویژه شوراهای مرکزی سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در سالن همت دانشکده علوم ارتباطات برگزار شد.

ادامه مطلب
حضور رئیس مرکز تحقیقات چین در دانشگاه علامه‌طباطبائی در کنفرانس بین‌المللی «تمدن‌های جهانی، تمدن‌های ایران و چین: یک گفت‌وگو»
گزارشی از یک سفر؛

حضور رئیس مرکز تحقیقات چین در دانشگاه علامه‌طباطبائی در کنفرانس بین‌المللی «تمدن‌های جهانی، تمدن‌های ایران و چین: یک گفت‌وگو» گالری

رئیس مرکز تحقیقات چین در دانشگاه علامه‌طباطبائی در کنفرانس بین‌المللی «تمدن‌های جهانی، تمدن‌های ایران و چین: یک گفت‌وگو» حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

ادامه مطلب
کارگاه علمی بین‌المللی «اقتصاد سیاسی بحران بین‌المللی»
به همت مدیریت همکاری‌های بین‌المللی دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار شد؛

کارگاه علمی بین‌المللی «اقتصاد سیاسی بحران بین‌المللی» گالری

کارگاه علمی بین المللی «اقتصاد سیاسی بحران بین المللی» به همت مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه در تالار صلح دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار شد. 

ادامه مطلب
تنها موفقیت نظامی رژیم اسرائیل در جنگ، محاصره بیمارستان‌ها است
نماینده حماس در دانشگاه علامه‌طباطبائی؛

تنها موفقیت نظامی رژیم اسرائیل در جنگ، محاصره بیمارستان‌ها است گالری

نماینده حماس در جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علامه‌طباطبائی گفت: عنصر اقتصاد و امنیت دو ستون اصلی هر کشوری هستند. بنابراین موفقیت برجسته میدان، شکست اهداف دشمن و پیروزی مقاومت در سطح نظامی است. تنها ارزش یا موفقیت نظامی رژیم اسرائیل، محاصره بیمارستان‌ها است و هیچ دستاورد دیگری نداشته و تا امروز نتوانسته حتی یک فرمانده از فرماندهان حماس را ترور کند و این موفقیت بزرگی برای حماس در سطح نظامی است.

ادامه مطلب
کمیسیون تعلیم و تربیت هفتمین کنگره بین‌المللی علوم انسانیِ اسلامی در دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار شد

کمیسیون تعلیم و تربیت هفتمین کنگره بین‌المللی علوم انسانیِ اسلامی در دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار شد گالری

کمیسیون تعلیم و تربیت هفتمین کنگره بین‌المللی علوم انسانیِ اسلامی و ششمین دوره جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی به همت مجمع عالی علوم انسانی اسلامی و دانشگاه علامه‌طباطبائی در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی این دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب
پای درس علامه

پای درس علامه

رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه علامه‌طباطبائی به مناسبت برگزاری کنگره بین‌المللی علامه طباطبائی(ره) با مقام معظم رهبری دیدار کردند.

ادامه مطلب
کسب رتبه نخست توسط دانشگاه علامه‌طباطبائی در شاخص سرانه مقاله‌های اعضای هیئت علمی و تعداد مقاله‌های نمایه شده در پایگاه ISC
رئیس مؤسسهISC بیان کرد:

کسب رتبه نخست توسط دانشگاه علامه‌طباطبائی در شاخص سرانه مقاله‌های اعضای هیئت علمی و تعداد مقاله‌های نمایه شده در پایگاه ISC گالری

رئیس مؤسسه ISC در نشست هم‌اندیشی دانشگاه علامه‌طباطبائی: این دانشگاه در رتبه‌بندی ملی ISC رتبه ۹ و در بین دانشگاه‌های جامع رتبه ۱۲ را در درهمکرد کسب کرده است. همچنین دانشگاه علامه‌طباطبائی در شاخص سرانه مقاله‌های اعضای هیئت علمی و تعداد مقاله‌های نمایه شده در پایگاه ISC در دانشگاه‌های جامع بین ۲۰ تا ۴۰ سال، رتبه نخست را کسب کرده است.

ادامه مطلب