آرشیو اخبار

دکتر معتمدی خطاب به دانشجویان: اهتمام داشته باشید که دانشگاه را به محفل آزاداندیشی علمی بین اساتید و دانشجویان تبدیل کنید

دکتر معتمدی خطاب به دانشجویان: اهتمام داشته باشید که دانشگاه را به محفل آزاداندیشی علمی بین اساتید و دانشجویان تبدیل کنید گالری

اولین دوره «رویداد دانشجویی پندار» به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی (ره) ویژه ورودی‌های ۱۴۰۰ دانشگاه ۲۹ مهرماه در محل سالن اجتماعات دانشکده مدیریت و حسابداری برگزار شد.

ادامه مطلب
دکتر معتمدی: دانشگاه بهترین مرجع برای گسترش دیپلماسی علمی و فرهنگی است

دکتر معتمدی: دانشگاه بهترین مرجع برای گسترش دیپلماسی علمی و فرهنگی است

نخستین همایش دوسالانه بین المللی ایران شناسی در جهان که به میزبانی دانشگاه گیلان و با همکاری دانشگاه علامه طباطبائی، مرکز مطالعات ایران، بالکان و اروپای مرکزی، پژوهشگاه علوم انسانی، انجمن ایرانی تاریخ و دانشگاه صوفیه بلغارستان آغاز شده بود با حضور صاحب‌نظران این حوزه به کار خود پایان داد.

ادامه مطلب
ایجاد پروفایل کاربری  دانشجویان در کتابخانۀ دیجیتالی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه

ایجاد پروفایل کاربری دانشجویان در کتابخانۀ دیجیتالی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه

پروفایل کاربری دانشجویان نوورود مقاطع تحصیلی دکتری،کارشناسی ارشد و کارشناسی جهت دسترسی به منابع، و استفاده از خدمات کتابخانۀ دیجیتالی ایجاد و آماده بهره‌برداری است.

ادامه مطلب
سرپرستان جدید دانشکده‌های مدیریت و حسابداری و الهیات و معارف اسلامی معرفی شدند

سرپرستان جدید دانشکده‌های مدیریت و حسابداری و الهیات و معارف اسلامی معرفی شدند گالری

مراسم تکریم روسای پیشین دانشکده‌های مدیریت و حسابداری و الهیات و معارف اسلامی دانشگاه و معرفی سرپرستان جدید این دانشکده‌ها عصر امروز در محل سالن شورای ریاست برگزار شد.

ادامه مطلب
تفاهم‌نامۀ راه‌اندازی مرکز مطالعات حکمرانی فضای مجازی دانشگاه منعقد شد

تفاهم‌نامۀ راه‌اندازی مرکز مطالعات حکمرانی فضای مجازی دانشگاه منعقد شد گالری

به گزارش روابط عمومی، این تفاهم نامه همکاری به منظور راه اندازی مرکز مطالعات حکمرانی فضای مجازی دانشگاه علامه طباطبائی بین دانشگاه و مرکز فضای مجازی نیروهای مسلح ۲۰ مهر ۱۴۰۰ منعقد شد.

ادامه مطلب