دکتر علومی یزدی به سمت معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم منصوب شد

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۳:۳۰ کد : ۹۷۳۹ خبر روز
تعداد بازدید:۳۷۵۳
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دکتر حمید رضا علومی یزدی به سمت معاون حقوقی و امور مجلس این وزارتخانه منصوب شد.
دکتر علومی یزدی به سمت  معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم منصوب شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر حمیدرضا علومی یزدی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبائی را به سمت معاون حقوقی و امور مجلس این وزارتخانه منصوب کرد.
در حکم انتصاب دکتر علومی یزدی آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به سمت «معاونت حقوقی و امور مجلس» وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می‌شوید.
امید است با توکل به خداوند سبحان و با هماهنگی سایر معاونان ستاد وزارت و بهره‌مندی از نظرات صاحب‌نظران دانشگاهی ماموریت و وظایف معاونت حقوقی و امور مجلس را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی به انجام رسانید.
بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری مدیران و کارکنان، در حفظ و حراست از حقوق قانونی وزارت متبوع در حوزه‌های مختلف و دانشگاهیان و تحکیم جایگاه قانونی وزارت بکوشید.
انتظار می رود با تعامل سازنده با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شفاف‌سازی برنامه‌ها و اهداف و تصویب قوانین مورد نیاز با عنایت به ماموریت‌های مختلف وزارت، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش‌آفرینی آن در اقتصاد دانش‌بنیان کشور ایفا کنید.

لازم به ذکر است دکتر علومی یزدی عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی است که از سال ۱۳۹۶ مسئولیت معاونت پژوهشی دانشگاه را به عهده داشته است. 


نظر شما :