گردهمایی مدیران گزینش دانشگاه های منطقه یک کشور با میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد

۳۰ دی ۱۳۹۷ | ۰۳:۳۰ کد : ۷۹۹۲ خبر روز
تعداد بازدید:۲۲۱۲
نشست مدیران هسته‌های گزینش کارکنان دانشگاه‌های و مراکز آموزش عالی منطقه یک کشور 26 دی‌ماه به میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
گردهمایی مدیران گزینش دانشگاه های منطقه یک کشور با میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این نشست دوره‌ای با حضور مدیران هسته‌های گزینش کارکنان هفده دانشگاه منطقه یک کشور و باهدف بحث و بررسی در خصوص وظایف و مسئولیت‌های هیات‌های گزینش در دانشگاه‌ها و ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده در این خصوص در سطح دانشگاه‌های منطقه یک کشور برگزار شد. 

در ابتدای این نشست محمد ظاهری مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه علامه طباطبائی و دبیر منطقه یک هیات گزینش منطقه کشور ضمن خیرمقدم به مهمانان حاضر در جلسه به بیان معرفی دانشگاه علامه طباطبائی و گزارشی از اقدامات انجام‌شده در حوزه بررسی فرایند گزینش کارکنان در این دانشگاه پرداخت. این نشست مطابق دستور جلسه هفت مصوب داشت که تا تشکیل جلسه بعدی در دستور کار دبیر منطقه یک کشوری است.

لازم به یاد آوری است اعضای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در منطقه یک کشوری عبارتند از: مدیریت هسته گزینش کارکنان مرکزی وزارتخانه، دانشگاه های: تهران، الزهرا، پیام نور، تربیت مدرس، خوارزمی، شهید بهشتی، صنعتی امیر کبیر، صنعتی خواجه نصیر، صنعتی شریف، علامه طباطبائی، علم و صنعت، هنر، جامع علمی کاربردی، فنی و حرفه ای، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و سازمان سنجش آموزش کشور.


نظر شما :