تقدیر معاونت فرهنگی وزارت علوم از فعالیت های قرآنی دانشگاه علامه

۰۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۴:۳۰ کد : ۶۶۳۴ خبر روز فرهنگی و دانشجویی
تعداد بازدید:۵۶۳۳
معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اعطای لوح تقدیر به مدیر فرهنگی دانشگاه، از فعالیت های قرآنی دانشگاه در نمایشگاه قرآن که در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد تقدیر کرد.
تقدیر معاونت فرهنگی وزارت علوم از فعالیت های قرآنی دانشگاه علامه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، غلامرضا غفاری معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، یکشنبه هفتم مرداد با اعطای لوح تقدیر به علیرضا امیدبخش مدیر امور فرهنگی دانشگاه، از فعالیت های قرآنی دانشگاه علامه طباطبائی در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که درایام ماه مبارک رمضان برگزار شد تقدیر و قدردانی کرد. لازم به ذکر است غرفه دانشگاه علامه طباطبائی در مراسم اختتامیه بیست‌و‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در میان دستگاه‌ها و نهادهای دولتی، مقام برتر را در بین دانشگاه‌ها کسب کرد.

بنابر گزارش های پیشین، غرفه دانشگاه علامه طباطبائی یکی از پر مخاطب‌ترین غرفه‌های این نمایشگاه بوده و تیم قرآنی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی نیز مقام اول مسابقات شب‌های نورانی در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم را در بین ۱۴ تیم دانشجویی از دانشگاه‌های مختلف کسب کرده بود. معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی با ۲۰ طرح و برنامه قرآنی و سه نشست علمی و تخصصی با حضور استادان و با همکاری کانون‌های فرهنگی، هنری، ادبی و مذهبی، در نمایشگاه بین المللی قرآن حضور پر شوری داشت.


نظر شما :