انتقال مرکز بهداشت و درمان دانشگاه به مجموعه امام علی (ع)

۳۰ آبان ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۰ کد : ۴۷۴۷ خبر روز اداری سازمانی
تعداد بازدید:۸۳۸۷
مرکز بهداشت و درمان دانشگاه به ساختمان جدید مجموعه فرهنگی امام علی (ع) در جنب مسجد دانشگاه منتقل شد.
انتقال مرکز بهداشت و درمان دانشگاه به مجموعه امام علی (ع)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه با توجه به سیاست های دانشگاه در خصوص ارائه خدمات درمانی و کلینیکی مناسب و با کیفیت به دانشجویان و کارکنان دانشگاه مرکز بهداشت و درمان دانشگاه به ساختمان جدید در مجموعه امام علی (ع) منتقل گردید. این مرکز از سال 1392 با هدف ارائه خدمات درمانی و کلینیکی در محل ساختمان شهید بهشتی راه اندازی شدکه با توجه به توسعه و افزایش ارائه خدمات پزشکی و حجم بالای مراجعه به منظور بهره مندی از خدمات بخش های مختلف آن و نیز محدودیت های مکانی آن، احداث ساختمان مجزا و مجهزی به نام درمانگاه دانشگاه علامه طباطبائی در  هیات رئیسه دانشگاه مصوب گردید.

با آماده شدن  این ساختمان و تجهیز آن، مرکز بهداشت و درمان دانشگاه در تاریخ 17 آبان ماه سال جاری به این مجموعه منتقل شد. در این درمانگاه بخش­های مختلفی دندانپزشکی، بینایی سنجی، مراقبت آقایان، مراقبت خانم ها، کارشناسان بهداشت، کارشناس مامایی در فضاهای مجزا به ارائه خدمات به مراجعه کنندگان می پردازند. در این مرکز علاوه بر حضور پزشک معتمد دانشگاه و حضور پزشک عمومی به صورت تمام وقت، پزشک متخصص داخلی نیز برای پاسخگویی به نیاز مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است ساختمان جدید مرکز بهداشت و درمان دانشگاه در جنب مسجد امام علی (ع) قرار دارد و برنامه ی زمانبندی شده خدمان پزشکی این مرکز به این شرح است:

 


نظر شما :