رقابت ۱۷ هزار و ۸۳۷ داوطلب نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ در حوزه امتحانی دانشگاه علامه‌طباطبائی

۱۹ تیر ۱۴۰۳ | ۱۵:۴۶ کد : ۲۶۱۹۷ خبر روز
تعداد بازدید:۲۲۴
دانشگاه علامه‌طباطبائی میزبان ۱۷ هزار و ۸۳۷ نفر از داوطلبان آزمون سراسری در روزهای ۲۱ و ۲۲ تیر ماه ۱۴۰۳ است.
رقابت ۱۷ هزار و ۸۳۷ داوطلب نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ در حوزه امتحانی دانشگاه علامه‌طباطبائی

به گزارش روابط عمومی، دکتر حسن فاضلی، نماینده تام‌الاختیار دانشگاه علامه‌طباطبائی در برگزاری آزمون سراسری، گفت: آزمون سراسری 1402 نوبت دوم، با رقابت 17 هزار و 837 داوطلب در دو نوبت صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و نوبت صبح جمعه، 21 و 22 تیر ماه 1403 در دانشکده‌های «حقوق و علوم سیاسی»، «علوم ارتباطات»، «مدیریت و حسابداری»، «تربیت‌بدنی و علوم ورزشی»، «اقتصاد»، «روان‌شناسی و علوم تربیتی»، «آمار، ریاضی و رایانه»، «علوم اجتماعی» و «موسسه بیمه اکو»  دانشگاه برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در صبح نخستین روز آزمون، هفت هزار و 189 داوطلب در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی و در بعدازظهر همان روز، چهار هزار و 516 داوطلب گروه‌های آزمایشی زبان‌های خارجی و هنر در بزرگترین ماراتن علمی کشور به رقابت می‌پردازند. همچنین در صبح دومین روز از برگزاری آزمون سراسری، شش هزار و 132 داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت می‌کنند.
دکتر فاضلی با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته شده برای برگزاری هرچه مطلوب‌تر آزمون سراسری، گفت: به منظور جلوگیری از ازدحام و شلوغی، درهای حوزه امتحانی از ساعت شش و 30 دقیقه صبح باز است و آماده پذیرش داوطلبان هستیم. همچنین هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی، اداره برق و پلیس راهور جهت تسهیل در عبور و مرور داوطلبان و برقراری نظم و آرامش انجام شده است. تدابیر لازم نیز برای پذیرایی و اسکان خانواده‌ها در مسجد امام علی (ع) و طبقه اول رستوران دانشجویی دانشگاه در نظر گرفته شده است.
وی در خصوص تمهیدات بهداشتی اندیشیده شده در حوزه امتحانی دانشگاه علامه‌طباطبائی گفت: مرکز بهداشت و درمان و دو پزشک دانشگاه در تمام طول مدت آزمون، آماده خدمت‌رسانی به داوطلبان هستند. 
نماینده تام‌الاختیار دانشگاه علامه‌طباطبائی در برگزاری آزمون سراسری افزود: برگه‌ها و بنرهای راهنمایی نیز تهیه شده است تا داوطلبان با کمک آن‌ها به راحتی حوزه امتحانی و صندلی خود را پیدا کنند و افرادی هم برای راهنمایی مشخص شده‌اند تا اگر داوطلبی به مشکل برخورد کرد، بتواند با راهنمایی این افراد، مشکل خود را سریع حل کند. 
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه فضایی برای دریافت امانات و نگهداری کیف، موبایل، ساعت هوشمند و اشیاء قیمتی داوطلبان در نظر گرفته نشده است، از داوطلبان تقاضا داریم به غیر از همراه داشتن مداد، پاک‌کن، تراش، ساعت غیرهوشمند و کارت ورود به جلسه، از آوردن هرگونه وسیله اضافی خودداری کنند.
وی در پایان با آرزوی موفقیت برای تک تک داوطلبان آزمون سراسری 1403 نوبت دوم، گفت: تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا آزمون در آرامش و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود. همراهی داوطلبان نیز می‌تواند ما را در انجام مطلوب‌تر وظایف کمک کند.
 

کلید واژه ها: دانشگاه علامه طباطبائی کنکور سراسری نوبت دوم کنکور سراسری سازمان سنجش


نظر شما :