برپایی میز گفت‌وگو ویژه شرکت‌کنندگان در مصاحبه دکتری دانشگاه علامه‌طباطبائی

۲۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۷:۳۵ کد : ۲۶۰۱۴ خبر روز
تعداد بازدید:۱۹۳۱
مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علامه‌طباطبائی با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای به شرکت‌کنندگان مصاحبه دکتری، در طول روزهای مصاحبه دکتری، اقدام به برپایی میز گفت‌و‌گو کرد.
برپایی میز گفت‌وگو ویژه شرکت‌کنندگان در مصاحبه دکتری دانشگاه علامه‌طباطبائی

به گزارش روابط عمومی، دکتر مهدی وجدانی همت، مدیر مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علامه‌طباطبائی در خصوص برپایی میز گفت‌وگو ویژه شرکت‌کنندگان در مصاحبه دکتری دانشگاه و استقبال داوطلبان از این میز گفت: مرکز مشاوره با توجه به رسالتی که در زمینه ارتقای سلامت روان، حفظ آرامش و کمک به دانشجویان برای شناخت بهتر خود دارد، در مکان برگزاری مصاحبه دکتری اقدام به برپایی میز گفت‌وگو کرد.
وی هدف از برپایی این میز را حضور در کنار داوطلبان و کمک به آن‌ها در جهت حفظ آرامش خود در جلسه مصاحبه، نحوه معرفی خود، مدیریت زمان و اصولی برقراری و حفظ ارتباط در جلسه مصاحبه عنوان کرد و افزود: این خدمات به صورت داوطلبانه و رایگان به پذیرفته‌شدگان مرحله اول دکتری در رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه علامه‌طباطبائی تهران ارائه شد.
مدیر مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علامه‌طباطبائی گفت: متخصصان ما در حوزه مشاوره و روان‌شناسی در ایستگاه یا توقفگاه اولیه داوطلبان حضور داشتند و در مدت زمانی که آن‌ها منتظر بودند تا نوبت مصاحبه برسد، خدمات و مشورت‌های مورد نظر را به داوطلبان ارائه می‌کردند. 
وی بیان کرد: امیدوارم که توانسته باشیم به شرکت‌کنندگان در مصاحبه کمک کرده و در این موقعیت مهم و حساس زندگی حرفه‌ای و تحصیلی، در کنار آن‌ها بوده و خدمات مناسبی را ارائه دهیم.
 

کلید واژه ها: دانشگاه علامه طباطبائی میز گفتگو مرکز مشاوره دانشگاه مصاحبه دکتری


نظر شما :