اطلاعیه شماره ۶ انتخابات شوراهای صنفی- رفاهی دانشگاه علامه‌طباطبائی

۲۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۶:۵۰ کد : ۲۶۰۰۱ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۸۸
نتایج اولیه انتخابات شورای صنفی- رفاهی دانشجویان خوابگاه شهید همت دانشگاه علامه‌طباطبائی منتشر شد.
اطلاعیه شماره ۶ انتخابات شوراهای صنفی- رفاهی دانشگاه علامه‌طباطبائی

کمیته اجرایی انتخابات شورای صنفی- رفاهی دانشجویان دانشگاه علامه‌طباطبائی در اطلاعیه شماره 6 خود نتایج مرحله دوم انتخابات شورای صنفی- رفاهی دانشجویان را به شرح ذیل اعلام کرد:
«پیرو برگزاری مرحله دوم انتخابات شورای صنفی رفاهی دانشجویان، در تاریخ 23 خرداد ماه 1403 (به صورت مجازی) و با دریافت خروجی آراء از سامانه مربوطه و بررسی نتایج کسب شده از انتخابات، در خوابگاه شهید همت میزان آراء به حدنصاب لازم رسیده است و داوطلبان خوابگاه شهید همّت، اکثریت نسبی آراء را کسب کرده‌اند و نفرات برتر به شرح جدول ذیل معرفی می‌شوند.
در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی، به دلیل عدم مشارکت 20 درصد از کل دانشجویان واجد شرایط واحد، انتخابات رسمیت نیافته و با توجه به تبصره 2 ماده 18 آیین‌نامه شوراهای صنفی رفاهی دانشجویی، انتخابات این دانشکده به دور دوم کشیده شده و به صورت مجازی در روز یکشنبه، 3 تیر ماه 1403 از ساعت 9 صبح، در سامانه الکترونیکی http://vote.atu.ac.ir برگزار خواهد شد.
همچنین در دانشکده مدیریت و حسابداری به دلیل عدم مشارکت 20 درصد از کل دانشجویان واجد شرایط واحد، انتخابات رسمیت نیافته و با توجه به تبصره 3 ماده 18 آیین‌نامه شوراهای صنفی- رفاهی دانشجویی، انتخابات بعدی در آبان ماه 1403 برگزار خواهد شد. بر اساس جدول زمان‌بندی فعالیت‌های انتخابات شوراهای صنفی-رفاهی دانشجویان، داوطلبان جهت درخواست تجدید نظر در نتایج اعلام شده می‌توانند روز شنبه، تاریخ 26 خرداد ماه درخواست‌های خود را به صورت مکتوب به آدرس الکترونیکی stu@atu.ac.ir (کمیته اجرایی برگزاری انتخابات) ارسال کنند.
در صورتی که در بازه زمانی اعلام شده درخواستی مبنی بر تجدید نظر و اعتراض به نتیجه انتخابات به کمیته اجرایی ارسال نشود، نتایج اولیه به عنوان نتایج نهایی تلقی خواهد شد.»
 


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: دانشگاه علامه طباطبائی شورای صنفی خوابگاه همت انتخابات شورای صنفی


نظر شما :