ثبت نام دانشجویان نوورود مقطع دکتری سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲

۰۸ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۴:۱۴ کد : ۲۲۶۰۸ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۰۵۵۶
معاونت آموزشی دانشگاه علامه‌طباطبائی، نحوه ثبت نام از پذیرفته‌شدگان مقعطع دکتری دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ را اعلام کرد. 
ثبت نام دانشجویان نوورود مقطع دکتری سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲

معاونت آموزشی دانشگاه علامه‌طباطبائی در اطلاعیه‌ای نحوه ثبت نام از پذیرفته شدگان مقعطع دکتری دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان، سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ را به همراه اطلاعات تکمیلی در خصوص فرایندهای لازم برای ثبت نام را اعلام کرد.
در این اطلاعیه آمده است: «ضمن عرض تبریک، خیرمقدم و آرزوی موفقیت برای همه پذیرفته‌شدگان مقطع دکتری سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ به اطلاع می‌رساند، ثبت نام در دو مرحله الکترونیکی و تشکیل پرونده انجام می‌شود. بنابراین، ضروری است پذیرفته‌شدگان قبل از هرگونه اقدام، موارد مندرج در شیوه‌نامه را به دقت مطالعه و بر اساس زمان‌بندی اعلام شده اقدام کنند».
مرحله ثبت نام الکترونیکی در بازه زمانی ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۱ شهریورماه ۱۴۰۲ تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۴ شهریورماه ۱۴۰۲ تعیین شده است. از این رو همه پذیرفته‌شدگان باید با ورود به سامانه آموزشی گلستان به نشانی ems.atu.ac.ir، نسبت به ثبت نام در این بازه زمانی اقدام کنند.


بروشور اهم نکات آیین‌نامه دکتری
فرم مرام‌نامه انضباطی
فرم مخصوص معدل
فرم مشخصات فردی
فرم تعهد ارائه مدرک تحصیلی
اطلاعیه ثبت نام
فرم نظام وظیفه


 

کلید واژه ها: دانشگاه علامه طباطبائی ثبت نام دکتری سال تحصیلی 1403-1402 پذیرفته شدگان دکتری


نظر شما :