رئیس دانشگاه علامه طباطبائی در جمع عزاداران شهادت امام جعفر صادق(ع) بیان کرد:

دشمن نسبت به نسل جوان دانشگاهی ما طمع دارد

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۹:۴۳ کد : ۲۱۷۰۰ خبر روز
تعداد بازدید:۶۱۶
رئیس دانشگاه علامه طباطبائی با اشاره به اینکه اخبار و مطالبی که درباره فضای دانشگاه‌ها می‌شنویم طمعی است که دشمن نسبت به نسل جوان ما دارد، اظهار کرد: در این دانشگاه بیش از ۱۳ هزار دانشجو داریم و اگر چند دانشجوی خاص تحرکاتی داشته اند، آنها هیچ نسبتی با دانشجویان خوب و بدنه هیئت علمی ما ندارند.
دشمن نسبت به نسل جوان دانشگاهی ما طمع دارد

به گزارش روابط عمومی، دکتر عبدالله معتمدی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی که در جمع عزاداران شهادت امام صادق(ع) در مسجد امام علی(ع) پردیس مرکزی دانشگاه سخن می‌گفت، ضمن خیرمقدم به عزاداران در این مراسم، اظهار کرد: برای ما در دانشگاه علامه طباطبائی افتخاری است که میزبان عزاداران ائمه معصومین(ع) باشیم.
وی افزود: باید از فرصت و ظرفیت به وجود آمده به همت هیئت‌های مذهبی و مساجد و حضور شما، استفاده و در جهت برگزاری هر چه بهتر چنین مراسم‌هایی برای ائمه معصومین(ع) تلاش کنیم.
معتمدی در ادامه خطاب به عزاداران تأکید کرد: بدانید در دانشگاه‌ها و از جمله دانشگاه علامه طباطبائی فرزندان شما اعم از استادان و دانشجویان، با عشق به ارزش های انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند تا فضای دانشگاه فضای انقلابی، مذهبی و اسلامی باشد.
وی گفت: گاهی، اخبار و مطالب نادرستی درباره آنچه در فضای دانشگاه‌ها اتفاق می افتد، منتشر می شود و شما آن خبرها را می‌شنوید، بدانیم این طمعی است که دشمن نسبت به نسل جوان ما دارد. در دانشگاه علامه طباطبائی بیش از 13 هزار دانشجو داریم و اینکه چند دانشجوی خاص و یا معدود دانشجویانی تحرکاتی داشته اند، آنها هیچ نسبتی با دانشجویان، استادان و بدنه هیئت علمی ما ندارند.
رئیس دانشگاه علامه طباطبائی افزود: گاهی عکس‌هایی در فضای مجازی از دانشگاه ها منتشر می‌شود که هدف از انتشار آنها این است که فضا و چهره دانشگاه‌های ما را مخدوش جلوه دهند.
وی با اشاره به اینکه در دانشگاه‌های ما استادان و دانشجویان متدین فراوان هستند، افزود: به عنوان نمونه سال گذشته در همین مسجد مراسم اعتکاف برگزار شد که نزدیک به 700 نفر از دانشجویان برای شرکت در این مراسم داوطلب شده بودند و حتی ما برای استقبال از دانشجویان با کمبود مکان و ظرفیت مواجه شدیم.
معتمدی در پایان به ظرفیت مسجد امام علی(ع) دانشگاه علامه طباطبائی برای برگزاری مراسم‌های مذهبی و دینی اشاره و خاطرنشان کرد: می‌توان با همکاری و همیاری هیئت‌های مذهبی، مساجد و خیران، زمینه را برای هر چه بهتر برگزار کردن مراسم‌های مذهبی و بزرگداشت اعیاد دینی فراهم کرد.
 

کلید واژه ها: دانشگاه دانشگاه علامه دانشگاه علامه طباطبائی علامه علامه طباطبائی طباطبائی مراسم ع مذهبی


نظر شما :