به مناسبت گرامیداشت هفته خوابگاه ها انجام شد:

بازدید هیئت رئیسه، مدیران و استادان دانشگاه علامه طباطبائی از مجموعه خوابگاهی «شهید سلامت»

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۳:۱۲ کد : ۲۱۶۰۸ خبر روز
تعداد بازدید:۱۶۹۱
جمعی از اعضای هیئت رئیسه، روسای دانشکده ها، مدیران و استادان دانشگاه علامه طباطبائی به ‌مناسبت هفته خوابگاه‌های دانشجویی، از مجموعه خوابگاه دخترانه «شهید سلامت» بازدید و با دانشجویان ساکن در این خوابگاه گفت و گو کردند.
بازدید هیئت رئیسه، مدیران و استادان دانشگاه علامه طباطبائی از مجموعه خوابگاهی «شهید سلامت»

به گزارش روابط عمومی، در این بازدید دکتر عبدالله معتمدی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر مهدی واحدی، معاون دانشجویی، دکتر محدعلی اسلامی، معاون فرهنگی و اجتماعی، جمعی از روسای دانشکده ها، اعضای هیئت علمی و مدیران، به مناسبت هفته خوابگاه ها، شامگاه سه شنبه، 19 اردیبهشت ماه 1402، از اتاق‌های بلوک‌های خوابگاه دخترانه شهید سلامت بازدید و از نزدیک با مسائل و مشکلات دانشجویان آشنا شدند.
بر اساس این گزارش، مسئولان، مدیران و استادان دانشگاه علامه طباطبائی در خصوص روند خدمت رسانی در خوابگاه، با دانشجویان گفت و گو کردند و بر تلاش جدی برای بهبود وضعیت رفاهی و آسایش دانشجویان ساکن در سراهای دانشجویی تأکید کردند.
در حاشیه این بازدید، مسئولان دانشگاه علامه طباطبائی با حضور در جشنواره غذای محلی و سنتی که در سالن ورزشی خوابگاه دخترانه شهید سلامت برگزار شد، از برگزیدگان این جشنواره تقدیر کردند. 
گفتنی است هفته خوابگـاه های دانشـجویی از 16 اردیبهشت ماه 1402 با شـعار «خوابگاه دانشـجویی؛ عرصه مسئولیت پذیری و مشارکت جمعی» در خوابگاه های دانشجویی آغاز شده است و تا 22 اردیبهشت ماه ادامه دارد.
 

کلید واژه ها: دانشگاه دانشگاه علامه دانشگاه علامه طباطبائی خوابگاه بازدید دکتر دانشجویان علامه علامه طباطبائی


نظر شما :