اداره خوابگاه‌های دانشگاه علامه طباطبائی اعلام کرد؛

اطلاعیه تعطیلی خوابگاه‌های دانشجویی به مناسبت تعطیلات سال نو

۲۰ اسفند ۱۴۰۱ | ۰۸:۴۱ کد : ۲۰۹۹۳ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۳۶۷
اداره امور خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که خوابگاه‌های این دانشگاه از روز پنجشنبه، ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۱ تعطیل و روز یکشنبه، ۱۳ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ بازگشایی می‌شود.
اطلاعیه تعطیلی خوابگاه‌های دانشجویی به مناسبت تعطیلات سال نو

ادارۀ کل امور خوابگاه‌های دانشگاه علامه طباطبائی با توجه به در پیش بودن آغاز سال نو، ضمن تبریک و آرزوی سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برای دانشجویان، در اطلاعیه‌ای زمان و نحوه تعطیلی خوابگاه‌های دانشجویی را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:
1- خوابگاه‌های دانشگاه علامه طباطبائی در روز پنجشنبه مورخ ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۱ ساعت ۹ صبح تعطیل و در روز یکشنبه ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۲ ساعت ۸ صبح بازگشایی خواهد شد.
۲- خواهشمند است دانشجویان ساکن خوابگاه نسبت به رعایت موارد زیر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند:
-    هنگام ترک خوابگاه از بسته بودن پنجرها، خاموش بودن لامپ‌ها و درب اتاق اطمینان حاصل کنند.
-    درب تمام اتاق‌ها پلمپ شده و امکان مراجعه دانشجویان به اتاق در طول تعطیلات نوروز وجود ندارد. بنابراین دانشجویان باید نسبت به خارج کردن مدارک شناسایی مورد نیاز خود در تعطیلات نوروز، اقدام کنند.
-    با توجه به احتمال قطعی برق از گذاشتن مواد فاسد شدنی در یخچال‌ها خودداری شود.
-    نسبت به تحویل یک نسخه از کلید اتاق به سرپرستی اقدام کرده تا در صورت بروز حادثه غیر مترقبه از قبیل نشتی آب، آتش سوزی و ... همکاران خوابگاه طی صورتجلسه، برای رفع مشکل به اتاق وارد شوند.
-    از گذاشتن لوازم و اشیاء قیمتی مانند پول نقد، لباس گران قیمت، رایانه و ... در داخل اتاق‌ها و کتاب‌های درسی و جزوه ها در سالن مطالعه، در تعطیلات نوروز خودداری کنند.
3- با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده، سمپاشی فضاها و مکان‌های عمومی خوابگاه در تاریخ‌های ۲۵، ۲۶، ۲۷ و ۲۸ اسفند‌ماه ۱۴۰۱ انجام می شود.

کلید واژه ها: خوابگاه اتاق دانشجویان تعطیلات تعطیلات نوروز نوروز توجه


( ۵ )

نظر شما :