طی احکام جداگانه‌ای؛

سرپرستان جدید دانشکده‌های ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی و علوم ارتباطات منصوب شدند

۲۶ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۸ کد : ۱۶۲۲۵ خبر روز
تعداد بازدید:۲۳۶۹
در مراسمی با احکام جداگانه‌ای از سوی دکتر عبدالله معتمدی، سرپرست دانشگاه علامه‌طباطبائی، سرپرستان جدید دانشکده‌های ادبیات و زبان های خارجی، علوم ارتباطات، دفتر حقوقی، دبیرخانه جذب اعضای هیئت علمی و دفتر مدیریت و طرح های عمرانی دانشگاه معرفی شدند.
سرپرستان جدید دانشکده‌های ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی و علوم ارتباطات منصوب شدند

به گزارش روابط عمومی، طی این مراسم دکتر احمدی افرمجانی به عنوان سرپرست جدید دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی، دکتر علی‌اصغر کیا به عنوان سرپرست جدید دانشکده علوم ارتباطات، دکتر محمدرضا رهبرپور به عنوان سرپرست جدید دفتر حقوقی دانشگاه، دکتر سید ابراهیم سرپرست سادات به عنوان سرپرست جدید دبیرخانه جذب اعضای هیئت علمی و مهندس احسان کدخدایی به عنوان سرپرست جدید دفتر مدیریت و طرح‌های عمرانی دانشگاه معرفی شدند.

دکتر معتمدی در این مراسم با بیان اینکه رشد و بالندگی دانشگاه مرهون زحماتی است که مجموعه مدیریت دانشگاه کشیده است، افزود: با هر تغییر و تحولی که اتفاق می افتد سطح انتظار مخاطبان نیز تغییر می کند و منتظر ایجاد تمایز و تفاوت هستند تا این تغییرات در دانشگاه محقق می شود. اگر این انتظار در یک فرآیند زمانی معین پاسخ درخوری پیدا نکند سیستم به تدریج تحلیل می رود.

وی ادامه داد: برای ایجاد تمایز و بهبود اوضاع باید برنامه داشته باشیم. فعالیت‌هایی در سازمان بوده که یا معقول و پسندیده بوده و یا ابتکاری و سازمانی بوده است. باید نسبت خود را با این برنامه ها مشخص کنیم، اینکه چه نگاهی به آنها داریم. آیا قصد تعطیل کردن آنها را داریم یا می خواهیم آن برنامه ها را تغییر و ارتقا دهیم تا منافع سازمانی و به دنبال آن منافع فردی تضمین شود.

سرپرست دانشگاه علامه‌طباطبائی در پایان گفت: این دانشگاه عالی‌ترین دانشگاه علوم انسانی نظام جمهوری اسلامی است. بنابراین باید بتوانیم از فرصت ها برای جذب بهترین‌ها استفاده کنیم. امیدوارم از تغییر مدیریت‌ها به نفع مصالح دانشگاه استفاده کنیم چون دانشگاه یک نهاد حاکمیتی است و همه ضعف ها و قوت های آن نیز به نظام بر می گردد.

در پایان مراسم نیز با اهدای لوح سپاس از تلاش‌های دکتر نعمت‌الله ایران‌زاده، رئیس پیشین دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی، دکتر سید محمد مهدی‌زاده، رئیس پیشین دانشکده علوم ارتباطات، دکتر وحید آگاه، سرپرست پیشین دفتر حقوقی دانشگاه، دکتر علیرضا امیدبخش، رئیس پیشین دبیرخانه جذب اعضای هیئت علمی، مهندس شهاب صدری، مدیر پیشین دفتر مدیریت و طرح های عمرانی دانشگاه قدردانی شد.

 


نظر شما :