خداحافظ آقای دکتر!

دکتر احمد گل‌محمدی، استاد عزیزمان، آسمانی شد+ پیام تسلیت هیئت رئیسۀ دانشگاه

۳۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۷:۳۵ کد : ۱۵۴۹۹
تعداد بازدید:۴۶۹۷
دکتر احمد گل‌محمدی، مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی، مترجم و محقق برجستۀ کشور بر اثر ابتلا به کرونا آسمانی شد.
دکتر احمد گل‌محمدی، استاد عزیزمان، آسمانی شد+ پیام تسلیت هیئت رئیسۀ دانشگاه

به گزارش روابط عمومی، خانوادۀ بزرگ دانشگاه علامه طباطبائی با اندوه بسیار به سوگ استاد بزرگوار، دکتر احمد گل‌محمدی، مدیر گروه علوم سیاسی، مترجم و محقق برجسته کشور که بر اثر بیماری کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرده‌‌اند، نشسته است.
وی در اوج ثمربخشی و خدمت به جامعۀ دانشگاهی به سوی آسمان پر کشید و همۀ دانشگاهیان، همکاران، شاگردان و دوستان را در بهتی غریب فرو برد.
خانوادۀ دانشگاه علامه طباطبائی، یاد و خاطرۀ این استاد مهربان و فرزانه را گرامی می‌دارد و از پروردگار منّان، خواهان بخشش صبر و بردباری به خانواده، دانشجویان و همکاران آن یار سفر کرده است.
گفتنی است، این اولین استاد شاغل دانشگاه علامه طباطبائی است که بر اثر کرونا رحلت می‌کند.
بر این اساس، هیئت رئیسۀ دانشگاه با صدور پیامی این مصیبت را به خانواده این فقید سعید و دانشگاهیان دانشگاه علامه طباطبائی تسلیت گفته است.
متن این پیام به شرح زیر است:
انا لله و انا الیه راجعون
خبر ناباورانه درگذشت عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر احمدگل محمدی بر اثر ابتلا به کرونا بسیار اندوهناک و متاثرانه بود. این استاد گرانقدر، دانشمند، فرزانه  فقید سال های متمادی فعالانه در دانشگاه حاضر و مشتاقانه به تعلیم و تحقیق مشغول بود. هیئت رئیسه دانشگاه علامه طباطبائی فقدان این استاد گرانقدر را به خانواده آن مرحوم، همکاران، دانشجویان و استادان گرانقدر دانشگاه و جامعه علمی کشور تسلیت عرض نموده و از درگاه پروردگار متعال برای آن زنده یاد رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نماید.
بی شک همواره خاطرات حضور، زحمات و خدمات ایشان  در خاطر دانشگاه و دانشگاهیان به احترام و ستایش خواهد ماند.

 


نظر شما :