امضای تفاهم نامه همکاری علمی دانشگاه علامه طباطبائی و موسسه تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران

۳۰ دی ۱۳۹۹ | ۰۳:۳۰ کد : ۱۴۱۴۳ خبر روز آموزش و پژوهش
تعداد بازدید:۱۵۴۷
در راستای هم افزائی و گسترش همکاری‏ های علمی، آموزشی و پژوهشی، پردیس دانشگاه علامه طباطبائی تفاهم نامه همکاری با موسسه تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران امضا کرد.
امضای تفاهم نامه همکاری علمی دانشگاه علامه طباطبائی و موسسه تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این جلسه که 30 دی ماه برگزار شد، روسای دو مرکز ضمن معرفی و اشاره به ظرفیت‏ های موجود اظهار امیدواری کردند، امضای این تفاهم نامه سرآغاز همکاری‏ های گسترده علمی میان این دو مجموعه در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی باشد.

دکتر مرتضی نورمحمدی، رئیس پردیس تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبائی با اعلام اینکه هر دو مجموعه مصمم به آغاز همکاری مشترک هستند، به اقدامات لازم عملی پس از امضای تفاهم نامه تاکید کرد و افزود: دانشگاه علامه طباطبائی آماده همکاری با موسسه تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران است.

برگزاری دوره های کوتاه‌مدت کاربردی، انجام پروژه ‏های پژوهشی مشترک و برگزاری وبینارها و نشست‏ های تخصصی مشترک، حمایت از رساله‌های دکتری و چاپ کتاب از جمله وارد تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه علامه طباطبائی و این موسسه است.

همچنین دکتر اکبری، رئیس موسسه تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران نیز بر آمادگی این مرکز برای گسترش همکاری و تعامل با پردیس دانشگاه در زمینه‌های مختلف، به‌ویژه رفع خلاهای پژوهشی و تولید آثار علمی تاکید کرد.


نظر شما :