ابراز همدردی مسئولان دانشگاه علامه طباطبائی با خانواده فاطمه محمودی

۲۸ دی ۱۳۹۸ | ۰۳:۳۰ کد : ۱۱۰۴۷ خبر روز
تعداد بازدید:۳۹۰۶
جمعی از معاونان و استادان دانشگاه علامه طباطبائی جهت ابراز همدردی به منزل فاطمه محمودی، دانش آموختۀ مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد این دانشگاه که در سانحه هواپیمایی اخیر به دیار حق شتافت، رفتند.
ابراز همدردی مسئولان دانشگاه علامه طباطبائی با خانواده فاطمه محمودی
به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از عطنا، فاطمه محمودی، ورودی سال ۸۶ مقطع کارشناسی بود و پس از طی مقطع کارشناسی ارشد در سال ۹۶ از پایان‌نامه‌اش با عنوان «ارزیابی اقتصادی و زیست محیطی تولید برق به وسیله نیروگاه بادی در زنجان» در دانشگاه علامه طباطبائی دفاع کرده است.
خواهر فاطمه محمودی درباره درگذشت خواهرش گفت: فاطمه، مصداق بارز «مرغ باغ ملکوتم نیم از عالم خاک، چند روزیست قفسی ساخته اند از بدنم» بود. من نمی دانم از نظر دیگران فاطمه شهید است یا نه، اما من او را شهید می دانم.
در ادامه، دکتر غلامرضا لطیفی، معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی هم با ابراز همدردی بیان کرد: من نمی دانم چه بگویم، اما ما را در غم خود شریک بدانید. امروز میدان جنگ عوض شده و تلاش در راه علم، خط مقدم جبهه است. در دین اسلام هم آمده که مجاهدت در راه علم از مجاهدت در میدان رزم بالاتر است. فاطمه مثال واقعی مبارز راه علم بود.
دکتر لطیفی، او را مانند همۀ دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی فرزند خود دانست و گفت: همه ما مثل شما داغدار دخترمان هستیم. وظیفه ماست که از همه دانشجویانمان حمایت کنیم و به آنها اهمیت دهیم.
پدر فاطمه محمودی درباره هدف های فاطمه در زندگیش گفت: فاطمه همیشه می گفت تلاش من برای اعتلای مطلق شیعه است و همیشه امید به آینده داشت. با این که ۳۰ سال بیشتر نداشت ولی طوری حرف می زد که همه از او حیرت می کردند.
وی ادامه داد: او معتقد بود دنیا دست صهیونیست است و آنها در زمینه های مختلف علمی، عملی و اعتقادات، آقای دنیا هستند. فاطمه می خواست با ابزار خودشان به مبارزه با آنها بپردازد و با علم، آنها را منکوب کند.
دکتر آتوسا گودرزی، رئیس موسسه آموزش عالی بیمه اکو هم در سخنانی بیان کرد: امروز همه دانشجویان از مسائل کلانی رنج می برند که در سطح جامعه وجود دارد. برای دانشجویان بعد ادامه تحصیل، بازار کاری وجود ندارد.
گفتنی است، در پایان این دیدار، لوح یادبودی از طرف دکتر سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی برای ابراز همدردی و بیان تسلیت به خانواده این مرحومه اهدا شد.

نظر شما :