رئیس دانشگاه از عملکرد هسته گزینش کارکنان تقدیر کرد

۲۲ دی ۱۳۹۸ | ۰۳:۳۰ کد : ۱۱۰۰۳ اداری سازمانی
تعداد بازدید:۲۹۷۱
به مناسبت گرامیداشت «روز گزینش کارکنان» مدیر، اعضا و کارکنان هسته گزینش کارکنان دانشگاه از سوی دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه مورد تقدیر قرار گرفتند.
رئیس دانشگاه از عملکرد هسته گزینش کارکنان تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در ابتدای این نشست محمّدظاهری، مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه، گزارش عملکرد هسته گزینش کارکنان را از فروردین الی دی‌ماه سال جاری تشریح کرد.

او تاکید اصلی هسته گزینش را انتخاب کارکنان متعهد، متخصص و اصلح در بخش های اخلاقی، اعتقادی و سیاسی عنوان کرد و افزود: در این راستا، وضعیت ۴۷۸نفر از کارکنان جهت به کارگیری، تبدیل وضعیت و یا تمدید قرارداد مورد بررسی قرار گرفت. همچنین از ۳۰۳نفر از کارکنان در محیط کار، محیط تحصیل و محل سکونت تحقیق صورت گرفت.

مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه با بیان اینکه طی این مدت، ۱۵مورد مصاحبه، چهار مورد مذاکره ارشادی و چهار مورد سیر مطالعاتی صورت گرفته است، گفت: استعلام های مورد نیاز این واحد به تعداد ۶۹۴مورد از سازمان های مربوطه از جمله هیئت عالی گزینش، حراست، هیئت بدوی تخلفات اداری، کمیته انضباطی دانشگاه، وزارت اطلاعات و…تهیه شده است.

محمّدظاهری در ادامه اظهار کرد: در نهایت ۳۸۴ رای اخذ شده و ۹۴ مورد هم در دست بررسی است.

دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه در این نشست با اشاره به عملکرد مثبت مدیریت هسته گزینش کارکنان که متناسب و هماهنگ با شاخص ها و معیارهای لازم جهت بررسی صلاحیت کارکنان است، بیان  کرد: یکی از دلایل عملکرد خوب و موفق در این حوزه، استفاده از حداقل نیروی انسانی کیفی و تأثیرگذار است.او افزود: در خصوص رفع مشکلات و موانع این مدیریت ازجمله تامین فضای فیزیکی و امکانات وتجهیزات اداری مورد نظر هماهنگی لازم با دکتر کارگر معاون محترم توسعه و مدیرت منابع دانشگاه انجام می گیرد.

رئیس دانشگاه در ادامه با بیان حجم اقدامات انجام شده و کارآمدی فعالیت ها از زحمات مدیر، اعضا و کارکنان این مدیریت تشکر و قدردانی کرد.

 

 


نظر شما :