اخبار

خبر روز

عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبائی به سمت رئیس سازمان بورس منصوب شد

محمدعلی دهقان دهنوی، عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان رئیس سازمان بورس انتخاب شد.

دکتر سلیمی: اعضای هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی بهترین نمره را از ارزشیابی‌ها کسب کرده‌اند

رئیس دانشگاه علامه‌طباطبائی در ادامه حضور سالانه خود در دانشکده ها برای دیدار، تبادل نظر و گفت و گو با اعضای هیئت علمی با حضور در دانشکده حقوق و علوم سیاسی با استادان این دانشکده به دو صورت حضوری و مجازی دیدار و گفت و گو کرد.

گام رو به جلوی دانشکده مدیریت و حسابداری در توسعه و پیشرفت علمی

رئیس دانشگاه علامه‌طباطبائی در ادامه حضور سالانه خود در دانشکده ها برای دیدار، تبادل نظر و گفت و گو با اعضای هیئت علمی با حضور در دانشکده مدیریت و حسابداری با استادان این دانشکده به دو صورت حضوری و مجازی دیدار و گفت و گو کرد.

کلاس هیبریدی و مرکز رشد دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی راه اندازی می شود

رئیس دانشگاه علامه‌طباطبائی در ادامه حضور سالانه خود در دانشکده ها برای دیدار، تبادل نظر و گفت و گو با اعضای هیئت علمی با حضور در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی با استادان این دانشکده به دو صورت حضوری و مجازی دیدار و گفت و گو کرد.

وزیر علوم از رئیس دانشگاه علامه طباطبائی برای برگزاری مراسم ملی هفته پژوهش تقدیر کرد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور تقدیرنامه ای از اقدامات دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی در برگزاری مراسم هفته پژوهش و فناوری تقدیر کرد.

دانشگاه علامه‌طباطبائی با 330 جلد کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب تهران حضور دارد

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران سه شنبه 30 دی ماه افتتاح شد و طی آن دانشگاه علامه طباطبائی با 330 جلد کتاب حضور پررنگ خواهد داشت.

آموزشی و پژوهشی

با همکاری دانشگاه علامه طباطبائی و موسسه ابرار معاصر تهران؛ جشنواره تحلیل‌گر برتر برگزار می شود

سومین جشنواره تحلیل‌گر برتر(رهنامه نویسی) با همکاری موسسه مطالعات و تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران و پردیس تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

فراخوان بورسیه اراسموس پلاس اتحادیه چهار دانشگاه اسپانیا و فراخوان دوره‌های مجازی بین‌المللی دانشگاه Giessen منتشر شد

فراخوان بورسیه اراسموس پلاس اتحادیه چهار دانشگاه اسپانیا A4U 2021 و دوره‌های مجازی بین‌المللی دانشگاه Giessen منتشر شد. بر این اساس، متقاضیان می بایست پس از مطالعه دقیق شرایط و فرایند درخواست نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز و یافتن استاد راهنما در یکی از دانشگاه های این اتحادیه جهت امضای فرم توافقنامه اقدام نمایند. فرم توافقنامه می بایست به امضای استاد راهنمای داخلی نیز برسد.

امضای قرارداد راه اندازی دوره مشترک میان دانشگاه علامه طباطبائی با دانشگاه بین المللیD-8

در راستای گسترش همکاری‏ های علمی بین المللی، دانشگاه علامه طباطبائی قرارداد راه اندازی سه دوره مشترک با دانشگاه بین المللی D-8 امضا کرد.

«فصلنامه پژوهشنامۀ روابط جهانی» دانشگاه علامه طباطبائی فراخوان دریافت مقاله داد

«فصلنامل پژوهشنامۀ روابط جهانی» با همکاری انجمن علمی دیپلماسی ایران برای شماره اول خود فراخوان دریافت مقاله منتشر کرده است.

دانشگاه علامه طباطبائي برگزار مي كند: نخستين مدرسه زمستاني اقتصاد سياسي

مدرسه زمستاني اقتصاد سياسي با حضور استادان برجسته از دانشگاه ها و موسسات عالي در ايران و روسيه از تاریخ 16 بهمن ماه به مدت 15 روز( 4 لغایت 18 فوریه) برگزار می گردد.

تقویم رویدادهای علمی بین المللی دانشگاه در هفته اول بهمن ماه اعلام شد

مدیریت همکاری های علمی بین المللی دانشگاه با برگزاری 6 نشست از تاریخ 4 لغایت 10بهمن ماه ميزبان شش برنامه بين المللي با همكاري استادان و نهادهايي از کشورهای روسيه، ازبكستان، افغانستان و كميسيون اروپايي خواهد بود.

اداری و سازمانی

اطلاعیه مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات در خصوص اختلال در اتوماسیون اداری

اختلال اتوماسیون اداری دانشگاه تا ساعت 21 امشب (مورخ 7 بهمن ماه جاری) برطرف خواهد شد.

هیئت عالی گزینش ریاست جمهوری از هستۀ گزینش کارکنان دانشگاه علامه‌طباطبائی تقدیر کرد

هیئت عالی گزینش ریاست جمهوری از هستۀ گزینش کارکنان دانشگاه علامه‌طباطبائی به عنوان «مدیریت برتر هسته های گزینش کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور» تقدیر کرد.

مدیر هسته گزینش دانشگاه علامه طباطبائی مورد تقدیر قرار گرفت

دبیر منطقه یک هسته های گزینش کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از بین دبیران مناطق دهگانه کشوری به عنوان "دبیر برگزیده کشوری " انتخاب و مورد تقدیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت. همجنین دکتر سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی به مناسبت روز گزینش و کسب این افتخار از مدیر و کارکنان این مدیریت تقدیر و تشکر کرد.

دکتر آرمین امیر، رئیس پژوهشکده «فرهنگ و ارتباطات» دانشگاه علامه‌طباطبائی شد

با حکم رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر آرمین امیر، رئیس پژوهشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه علامه‌طباطبائی شد.

رئیس دانشگاه از عملکرد هسته گزینش کارکنان تقدیر کرد

به مناسبت گرامیداشت «روز گزینش کارکنان» مدیر، اعضا و کارکنان هسته گزینش کارکنان دانشگاه از سوی دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه مورد تقدیر قرار گرفتند.

روسای جدید مرکز «تحقیقات مدیریت و نوآوری» و مرکز «تحقیقات چین» منصوب شدند

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه، دکتر علیرضا جهرمی کوشکی به عنوان «سرپرت مرکز تحقیقات مدیریت و نوآوری» و دکتر غلامعلی چگنی‌زاده به عنوان «رئیس مرکز تحقیقات چین» منصوب شدند.

فرهنگی و دانشجویی

تيم دانشگاه علامه طباطبائی تنها نماینده دانشگاه های کشور در مسابقات بين المللي جساپ 2021 شد

تیم موت کورت دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان تنها نماینده دانشگاه های ایران در سال 2021، توانست مجوز حضور در دور بین المللی مسابقات را کسب نماید.

اطلاعیه شماره 7 انتخابات شورای صنفی دانشجویان در خصوص اعلام نتایج کسب شده

پیرو برگزاری اولین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان به صورت مجازی در تاریخ 24 دی 99، با خروجی آراء از سامانه مربوطه و بررسی نتایج کسب شده از انتخابات، در دانشکده علوم اجتماعی درصد حدنصاب آراء کسب شد.

در اختتامیه جشنواره دانشگاهی حرکت تاکید شد؛ انجمن‌های علمی، «نماد عقلانیت دانشجویی» هستند

مراسم تقدیر از برگزیدگان نهمین و دهمین جشنواره دانشگاهی حرکت و ماراتن علمی کووید 19 با حضور دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه، دکتر محمد هادی عسکری، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر وحید شالچی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دانشجویان و استادان مشاور انجمن ها برگزار شد.

اطلاعیه شماره 4 برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان دی 1399

لیست نهایی و اصلاح شده کاندیداها واجد شرایط شرکت در انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی اعلام شد.

دکتر شالچی: دانشگاه علامه‌ میزبان «جشنواره ملی حرکت» خواهد بود/ جایگاه مرکزی خود را تحکیم کنیم

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه‌طباطبائی در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه در ارتباط با برگزاری «جشنواره حرکت» اظهار کرد: علاوه بر جشنواره داخلی که بین حدود 55 انجمن علمی دانشجویی دانشگاه برگزار می شود، میزبان جشنواره حرکت دانشگاه های سراسر کشور هم خواهیم بود.

اطلاعیه شماره 3 برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان دی ۱۳۹۹

معاونت دانشجویی دانشگاه علامه‌طباطبائی اطلاعیه شماره 3 در ارتباط با برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان را منتشر کرد.

اطلاعیه‌ها

فراخوان دهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

دهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با موضوع «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت: تبیین و بایسته‌های اجرا» در ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

اطلاعیه شماره 4 برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان دی 1399

لیست نهایی و اصلاح شده کاندیداها واجد شرایط شرکت در انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی اعلام شد.

اطلاعیه تکمیل پرسشنامه ارزیابی آموزشی استادان (پایان نیمسال اول تحصیلی 1400-1399)

دریافت کارت ورود به جلسه امتحان پایان ترم نیمسال اول سال تحصیلی 1400-۱399 به صورت اینترنتی است و شرط دریافت کارت ورود به جلسه آزمون شرکت در ارزیابی استادان است.

شماره تماس کارشناسان آموزش دانشکده ها در راستای دسترسی بهتر دانشجویان اعلام شد

معاونت آموزشی دانشگاه با عنایت به لزوم پاسخگویی تلفنی به درخواست های دانشجویان توسط کارشناسان، این شماره ها را اعلام و در دسترس قرار داد. بر این اساس کارشناسان آموزش دانشکده ها در تمام روزهای کاری از ساعت 8 صبح لغایت 14عصر؛ پاسخگوی دانشجویان خواهند بود.

اطلاعیه شماره 2 مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه در خصوص حذف اکانت های ایمیل غیرفعال

مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه در اطلاعیه ای اعلام کرد:اکانت های ایمیل های غیرفعال حذف می شود.

مهلت درخواست وام دانشجویی تمدید شد

معاونت دانشجویی دانشگاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: مهلت ثبت وام ها و تسهیلات دانشجویی تا تاریخ 29 دی ماه سال جاری تمدید شد.