• خبر روز


برگزاری دو کارگاه تخصصی آموزشی در دانشکده علوم ریاضی

دومین کارگاه بین ‏المللی مدل‏ های مالی و توابع شعاعی و سومین کارگاه بین ‏المللی روش ‏های بدون شبکه و کاربرد آن در مالی 13 تا 18 بهمن ماه در دانشکده علوم ریاضی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این کارگاه ‏های آموزشی که در راستای اجرای تفاهم‏نامه بین‏ المللی با دانشگاه پادوا ایتالیا برگزار می ‏شود، دکتر عبدالساده نیسی، عضو هیات علمی دانشگاه علامه ‏طباطبائی و مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی از امور پژوهشی وزارت علوم،  به همراه استادان برجسته بین‏ المللی از کشورهای سوئد و ایتالیا، مدل های مالی و توابع شعاعی و روش های بدون شبکه را آموزش خواهند داد. 

در این کارگاه های آموزشی خانم دکتر الیزابت لارسون، استاد دانشگاه اوپسالای سوئد و آقای استفانو دی مارشی و خانم اِما پراکچوآنه از دانشگاه پادوا ایتالیا به تدریس و ارائه سخنرانی می‏ پردازند. کارگاه‏ های مذکور در راستای اجرایی ‏سازی تفاهم‏نامه بین ‏المللی با دانشگاه پادوا ایتالیا برگزار می‏ شود. خانم دکتر الیزابت لارسون که از استادان خوشنام و برجسته بین‏ المللی در حوزه تخصصی علوم ریاضی هستند که برای اولین بار به دعوت دانشکده علوم ریاضی دانشگاه علامه طباطبائی در ایران حضور یافته‌اند.

چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧ - ١٠:٣٨ شماره خبر: ٨١١٢ بازدید: 1142 نسخه چاپي