• خبر روز


کسب یک نقره و دو برنز در المپیاد ورزشی دانشجویان دختر سراسر کشور

دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی در چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور در بخش دختران موفق به کسب یک مدال نقره در رشته شنا و دو برنز در رشته های شنا و تیراندازی شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه و بنابر گزارش تربیت بدنی دانشگاه در چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور که به میزبانی دانشگاه شیراز از تاریخ 27 تیر لغایت 4 مرداد 1397 (در بخش دختران) برگزار شد، کاروان اعزامی دانشگاه علامه طباطبائی، با حضور 10 ورزشکار در 4 رشته بدمینتون، شنا، کاراته و تیراندازی حضور داشت. در این دور از مسابقات ورزشکاران دختر دانشگاه برای اولین بار موفق به کسب 1 مدال نقره (خانم یگانه ربانی ها در رشته شنا 50 متر کرال پشت)، 2 مدال برنز (خانم یگانه ربانی ها در رشته شنا 5 متر قورباغه و خانم الهه احمدی در رشته تیراندازی تفنگ بادی ) و همچنین مقام ششمی در رشته بدمینتون (مسابقات دوبل، خانم ها زهرا پناهی و فرنوش داوودی) شدند. 

شایان ذکر است که دانشگاه علامه طباطبائی پس از مدت طولانی دوری و حضور محدود در المپیادهای ورزشی در این دوره از مسابقات شرکت داشت و در تمامی رشته های برگزار شده حضور تعداد بسیار زیادی از ملی پوشان در کلیه دانشگاهها باعث ایجاد رقابت سخت و فشرده شده بود.

دوشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٧ - ٠٩:٥٠ شماره خبر: ٦٦٤٣ بازدید: 3087 نسخه چاپي