• خبر روز


بازدید استادان و مدیران دانشگاه علامه از خوابگاه‌های دانشجویی

تعدادی از معاونان، استادان و مدیران بخش‌های مختلف دانشگاه علامه طباطبائی به مناسبت هفته دانشجو از خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه، بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه به نقل از عطنا، در این بازدید‌ها که شب اول آن شنبه ۱۱ آذرماه صورت گرفت، استادان و مسئولان دانشگاه علامه طباطبائی از چهار خوابگاه دخترانه ولی‌عصر (عج)، شهید رحیمی، شهید عضدی و شهید معینیان و چهار خوابگاه پسرانه شهید مطهری، شهید ورامینی، شهید آشتیانی و شهید گلعذاری بازدید و در اتاق‌های دانشجویان حضور یافتند و از نزدیک با آنان به صحبت پرداختند.

در بازدید از خوابگاه شهید ورامینی استادان و مسئولان دانشکده علوم اجتماعی از جمله محمد زاهدی‌اصل، مدیرگروه مددکاری اجتماعی، علی خاکساری‌رفسنجانی، مدیرگروه برنامه‌ریزی اجتماعی و محمود مشفق، معاون آموزشی دانشکده علوم اجتماعی و عباس نداف‌زاده، معاون مدیر امور دانشجویی حضور داشتند که ضمن بازدید از چند اتاق دانشجویان از نزدیک با مسائل و مشکلات آنها آشنا شدند. مسئول روز خوابگاه شهید ورامینی، محمد اتابک و مسئول شب آن محمد ذکاوت است.

در بازدید از خوابگاه دخترانه شهید رحیمی نیز عبدالساده نیسی، مدیر امور پژوهشی و حسن اسدزاده، سرپرست مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه حضور داشتند. مسئولیت روز این خوابگاه به عهده فاطمه غفاری و مسئول شب آن نیز با زهرا صادقی است. در بازدید از خوابگاه شهید مطهری نیز فرزاد غفوری، سرپرست مدیریت تربیت بدنی و حمیدرضا ارباب، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده اقتصاد در اتاق‌های دانشجویان حضور پیدا کردند. مسئول روز این خوابگاه ولی باصره و مسئول شب آن نیز اکبر کشاورز است.

اما در بازدید از خوابگاه پسرانه شهید گلعذاری نعمت‌الله ایران‌زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی، غلامرضا ذکیانی، رئیس دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی و سرپرست دانشکده الهیات و معارف اسلامی، عباس اشرفی، معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده الهیات و معارف اسلامی، ابوالفضل دلاوری، عضو هئیت علمی گروه علوم سیاسی، رضا صحرایی، رئیس حراست دانشگاه علامه طباطبائی، ابراهیم گمار، معاون مدیر حراست، ابراهیم ابراهیمی، مدیر اداره تغذیه معاونت دانشجویی، مهدی وجدانی و سرپرست اداره خوابگاه‌های دانشجویی در قالب چهار گروه از اتاق‌ها و بخش‌های مختلف خوابگاه شهید گلعذاری بازدید و با مشکلات و مسائل دانشجویان از نزدیک آشنا شدند. مسئول روز و شب این خوابگاه به ترتیب سید‌مجید یاسینی و مسعود باغبان هستند.

در بازدید از خوابگاه پسرانه شهید آشتیانی که مسئول روز آن علی امینی و مسئول شب آن نیز عبدالباسط محمودپور است، جواد طاهرپور، معاون اداری و مالی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی حضور داشت. در بازدید از خوابگاه دخترانه شهید معینیان هم حسین سلیمی‌بجستانی، معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی، سعید غیاثی ندوشن، سرپرست مدیریت تحصیلات تکمیلی، داوود اخگر، کارپرداز معاونت دانشجویی، عاطفه خدایی، معاون رئیس اداره خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه و فریبا شریفی مسئول روز خوابگاه شهید معینیان حضور داشتند. مسئول روز این خوابگاه  فریبا شریفی و مسئول شب آن خانم احسنی است.

بازدید مسئولان از خوابگاه گلعذاری

  

  

بازدید مسئولان از خوابگاه ورامینی

  

  

بازدید مسئولان از خوابگاه رحیمی

  

  

بازدید مسئولان از خوابگاه مطهری

  

  

بازدید مسئولان از خوابگاه معینیان و آشتیانی

  

  


 

 

 

چهارشنبه ١٥ آذر ١٣٩٦ - ٢٢:٢٢ شماره خبر: ٤٨٦٤ بازدید: 6012 نسخه چاپي