• خبر روز


تسهیلات 200 میلیون ریالی تعاونی اعتباری کارکنان دانشگاه تصویب شد

در اولین جلسه هیات مدیره منتخب جدید تعاونی اعتباری کارکنان دانشگاه با افزایش میزان تسهیلات اعطائی به اعضا تا سقف 200 میلیون ریال موافقت شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این جلسه اعضای هیات مدیره با افزایش سقف وام از 150 میلیون ریال به 200 میلیون ریال موافقت کردند و مقرر شد از تاریخ بهمن ماه سال جاری این میزان تسهیلات در اقساط 33 ماه و با کسر حق عضویت ماهانه 900 هزار ریال اجرایی گردد. طرح موضوع برطرف نمودن مشکل بیمه تسهیلات اعطائی به بازنشستگان بدلیل نداشتن ضمانت مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد این موضوع از طریق شرکت های بیمه پیگیری و دنبال شود. 

همچنین در این جلسه محسن یعقوبی رئیس و عضو هیات مدیره در سمت خود ابقاء شد. حسن شیخ علیشاهی به عنوان نایب رئیس و عضو هیات مدیره و عبداله نژدساعی مدیر عامل و عضو هیات مدیره، محمد جمشیدی مقدم به عنوان منشی و عضو هیات مدیره و مهدی اربابی به عنوان عضو هیات مدیره به مدت سه سال انتخاب شدند و محمد حاج باقر به عنوان بازرس به مدت یکسال تعیین سمت گردیدند.

لازم به ذکر است مجمع تعاونی اعتبار کارکنان اداری دانشگاه علامه طباطبائی در تاریخ یکم مهرماه جاری برای انتخاب هشتمین دوره مدیریت تعاونی برگزار شد و طی آن اعضای جدید هیات مدیره این تعاونی انتخاب شدند.

دوشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٦ - ١٠:٠٨ شماره خبر: ٤٣٩٣ بازدید: 3692 نسخه چاپي