• خبر روز


دکتر کارگر: افزایش مجدد حقوق و مزایای کارکنان اداری دانشگاه به تصویب هیئت امنا رسید

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه‌طباطبائی گفت: افزایش حقوق و مزایای کارکنان اداری دانشگاه علامه طباطبائی در جلسۀ هیئت امنای دانشگاه به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی، دکتر غلامعلی کارگر اظهار کرد: افزایش حقوق و مزایای کارکنان دانشگاه در جلسۀ هیئت امنای دانشگاه به تصویب رسیده و احکام جدید کارکنان اداری از تاریخ اول بهمن ماه 1399 صادر خواهد شد.

وی در این خصوص بیان کرد: بخشنامۀ مربوط به افزایش کارکنان غیرهیئت علمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه ابلاغ و پیرو آن متن درخواست افزایش حقوق در هیئت امنای دانشگاه مصوب شد و مترصد ابلاغ این مصوبه هستیم که به محض ابلاغ، احکام جدید نیز صادر خواهد شد.

دکتر کارگر در ادامه تاکید کرد: از نظر پرداخت حق التدریس، حق التحقیق، هدایت و داوری پایان‌نامه‌های اعضای هیئت علمی، دانشگاه علامه‌طباطبائی جزو دانشگاه های بدون تاخیر در پرداخت و پیشرو است. با وجود محدودهایی که در زمینه های اقتصادی و مالی در کشور وجود دارد در این زمینه هم تلاش کرده ایم که حق التدریس‌ها و... هم به موقع پرداخت شوند.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه خاطرنشان کرد: پرداخت به موقع اضافه‌کاری‌های کارکنان اداری نیز دغدغۀ دیگری است که علیرغم محدودیت های مالی و تاکیدهای رئیس محترم دانشگاه در این زمینه هم تاخیری نداریم و اضافه‌کاری‌ها هم مرتب در هر ماه پرداخت می شوند.

به گفتۀ دکتر کارگر تا پایان دی ماه 1399 حدود 2 میلیارد تومان یارانه برای بیمۀ تکمیلی اعضای هیئت علمی و اداری دانشگاه پرداخت شده است و ارائۀ خدمات به همکاران در این حوزه تقریباً بروز است.

وی تاکید کرد: در ارتباط با شرکت های پیمانکاری و خدماتی که با دانشگاه کار می کنند باید گفت که تمام تلاش خود را کرده ایم که بدهی ها و معوقات آنها را پرداخت کنیم تا به این شرکت ها ضرر و فشار مالی وارد نشود. امسال سهم دانشگاه از محل بودجۀ عمومی دولت حتی کفاف حقوق و مزایای کارکنان و جبران خدمات نیروی انسانی دانشگاه را نمی داد ولی با مدیریت بهینۀ منابع، صرفه جویی و افزایش درآمدهای اختصاصی دانشگاه، تقریباً تمام مطالبات پیمانکاران دانشگاه نیز پرداخت شده است.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه در پایان تصریح کرد: دانشگاه علامه طباطبائی از معدود دانشگاه هایی در کشور است که تا این تاریخ و به خصوص در سال 1399 تمام امور مربوط به پروژه های عمرانی دانشگاه را به اتکای اسناد خزانۀ اسلامی، مدیریت و پرداخت کرده به نحوی که بیش از 99 درصد اسناد خزانۀ تخصیصی به این دانشگاه جذب شده است و در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

شنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٩ - ١٦:١٧ شماره خبر: ١٤٣٥١ بازدید: 1736نسخه چاپي