• خبر روز


زمان و مکان برگزاری آزمون زبان دانشگاه علامه طباطبائی اعلام شد

آزمون زبان دانشگاه علامه طباطبائی 20 تیرماه جاری در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه و بنا بر اعلام مرکز آموزشهای تخصصی آزاد، آزمون زبان دانشگاه علامه طباطبائی 20 تیرماه در دو نوبت برگزار می شود.
مرکز آموزشهای تخصصی آزاد در اطلاعیه ای به این منظور  اعلام داشت: به اطلاع آن دسته از ثبت نام کنندگان در آزمون های زبان  ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۸ و ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۹ دانشگاه علامه طباطبائی می رساند: به علت حاد بودن شرایط بهداشتی موجود در سطح کشور و لزوم برگزاری آزمون به صورت حضوری و به منظور رعایت پروتکل بهداشتی ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت و جلوگیری از ازدحام بیش از حد برای انتشار ویروس کویید ۱۹ و بیماری کرونا، آزمون های ذکر شده در تاریخ 99/4/20 در دو نوبت صبح راس ساعت -/۹ و عصر راس ساعت -/۱۴ در ساختمان مرکز آموزش های تخصصی آزاد دانشگاه به نشانی : خیابان ولیعصر (عح)، خیابان توانیر، خیابان نظامی گنجوی نبش کوچه هفت پیکر برگزار خواهد شد.
از کلیه شرکت کنندگان محترم خواهشمند است ضمن مطالعه دقیق لیست های پیوست ، جهت اطلاع از زمان برگزاری آزمون خود  و رعایت کامل بهداشت شخصی  و استفاده از ماسک ، حداکثر تا نیم ساعت قبل از شروع آزمون در محل فوق الذکر حضور بهم رسانند.
همچنین باتوجه به عدم تحویل وسایل شخصی، از داوطلبان درخواست شده است تا نکات الزامی ذیل را رعایت نمایند:
۱ . لطفا از آوردن کیف، کتاب و جزوه جدا خودداری فرمایید. (ضمن اینکه  امکان همراه داشتن در سر جلسه امتحان وجود ندارد ، دانشگاه تحت هیچ عنوان مسئولیت وسایل شخصی را به عهده نخواهد گرفت.)
۲.  همراه داشتن اصل کارت ملی و کارت دانشجویی
۳.  هنگام شروع آزمون کلیه موبایل ها خاموش و یا در حالت پرواز قرار داده شود.

اسامی دواطلبان آزمون نوبت صبح

اسامی داوطلبان نوبت عصر

 

دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩ - ١٣:٥٤ شماره خبر: ١٢٤٦٤ بازدید: 1021نسخه چاپي