• اخبار


آغاز همکاری موسسه آموزش عالی بیمه اکو و پژوهشکده بیمه با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک

به دنبال نشست‌های پیشین ریاست و اعضای هیئت‌علمی موسسه آموزش عالی بیمه اکو با رئیس‌کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و رئیس پژوهشکده بیمه؛ تفاهم‌نامه‌ همکاری میان موسسه آموزش عالی بیمه اکو و پژوهشکده بیمه دوازدهم خردادماه جاری به امضای روسای دو مجموعه رسید.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این جلسه که با حضور دکتر آتوسا گودرزی رئیس موسسه آموزش عالی بیمه اکو و دکتر حمید کردبچه رئیس پژوهشکده بیمه و تنی چند از معاونین و مدیران دو دستگاه در محل پژوهشکده بیمه برگزار شد، دو طرف ضمن استقبال از هرگونه همکاری متقابل، بر گسترش و تقویت همکاری‌های موجود و استفاده از ظرفیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی یکدیگر تأکید کردند.
دکتر آتوسا گودرزی در این جلسه در سخنانی ضمن اعلام آمادگی موسسه آموزش عالی بیمه اکو برای همکاری در اجرای پروژه‌های پژوهشی پژوهشکده بیمه اعلام داشت: بر اساس همکاری های مشترک، دوره‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت آموزشی موردنیاز صنعت بیمه کشور با همکاری مدیریت آموزش‌های تخصصی آزاد دانشگاه علامه طباطبائی نیز برگزار خواهد شد.
از مفاد تفاهم‌نامه امضاشده میان این دو نهاد آموزشی و پژوهشی می‌توان از همکاری موسسه آموزش عالی بیمه اکو در اجرای پروژه‌های پژوهشی پژوهشکده بیمه، همکاری استادان موسسه در ترجمه کتاب‌های موسسه بیمه چارتر لندن، ترجمه و تألیف کتاب‌های روزآمد صنعت بیمه، تبادل اسناد علمی و کتابخانه‌ای دو مجموعه با یکدیگر، حمایت پژوهشکده بیمه از پایان‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی موسسه و همچنین همکاری اعضای هیئت‌علمی پژوهشکده بیمه برای تدریس در موسسه و مشارکت ایشان در پایان‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی موسسه نام برد.

در خصوص عملیاتی سازی و اجرای مفاد این تفاهم‌نامه مقرر شد تا بخش‌های مختلف در قالب کارگروه‌های مشترک هر دو مجموعه موردبررسی اولیه قرارگیرد و سپس به مرحله اجرا درآید. دکتر آتوسا گودرزی رئیس موسسه اظهار امیدواری نمود این تفاهم‌نامه بتواند آغاز مناسبی برای همکاری و تعامل گسترده میان موسسه آموزش عالی بیمه اکو به‌عنوان نهاد علمی، آموزشی و پژوهشی بیمه با صنعت بیمه کشور باشد.

يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨ - ١٢:٣٣ شماره خبر: ٩٠٥٨ بازدید: 821 نسخه چاپي