• خبر روز


اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه در خصوص برگزاری کلاس‌ها و جلسات دفاع از پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها

با توجه به عدم برگزاری حضوری فعالیت های آموزشی، معاونت آموزشی دانشگاه با صدور اطلاعیه ای نحوه برگزاری آنلاین کلاس ها و جلسات دفاع از پایان نامه ها و رساله ها را اعلام کرد.

متن این اطلاعیه به این شرح است:

ضمن آرزوی سلامتی برای کلیه دانشجویان و استادان گرامی دانشگاه علامه طباطبائی، نظر به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بخش آموزش حضوری دانشگاه و تداوم این وضعیت در هفته آینده و با عنایت به ضرورت‌های علمی و آموزشی این وضعیت، نحوه ادامه کلاس‌ها و جلسات دفاع پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها به شرح ذیل اعلام می‌شود؛

 

الف) برگزاری کلاس‌های دانشگاه:

1 - امکان برگزاری کلیه کلاس‌های دانشگاه طبق تقویم آموزشی (روز و ساعت تعیین شده) بصورت برخط همزمان (آنلاین) و با استفاده از سامانه آموزشی الکترونیکی دانشگاه به آدرس atu.iranlms.org از تاریخ 14 اسفند ماه سال جاری مهیا است. لذا کلیه استادان و دانشجویان طبق روز و ساعت تعیین شده از طریق، سامانه مذکور نسبت به برگزاری و شرکت در کلاس‌ها اقدام نمایند. لازم است قبل از ورود فایل‌ راهنمای تصویری تهیه شده را مشاهده نمایند.

همچنین سیستم بصورت خودکار نسبت به ضبط کلاس برگزار شده اقدام می نماید که پس از چند ساعت از پایان کلاس قابل بهره برداری است. لذا دانشجویانی که به هر دلیل نتوانستند راس ساعت مقرردر کلاس حضور یابند می توانند پس از آن از محتوای کلاس ضبط شده استفاده نمایند.

2 - در صورت عدم برگزاری کلاس به صورت آنلاین امکان برگزاری بصورت برخط غیر همزمان (آفلاین) نیز میسر است که استادان محترم از طریق آدرس  فوق وارد کلاس شده و نسبت به بارگذاری فایل‌های محتوایی درسی (متنی، تصویری و صوتی) اقدام نمایند و دانشجویان نیز نسبت به بهره‌برداری از فایل‌های مذکور اقدام کنند.

3 - در صورتی که به هر دلیل استاد موفق به برگزاری کلاسی به صورت غیرحضوری (آنلاین یا آفلاین) نشد، لازم است پس از بازگشایی کلاس‌ها معادل هفته‌های برگزار نشده را به صورت جبرانی ترجیحاً در ایام پایانی هفته ارایه نماید.

4 - در صورتی که دانشجویانی که کلاس‌های آن‌ها به صورت غیر حضوری (آنلاین یا آفلاین) برگزار شده است تقاضای برگزاری کلاس‌های تکمیلی را دارند استادان محترم نسبت به برگزاری با هماهنگی آموزش دانشکده اقدام نماید.

5 - بدیهی است پس از بازگشت دانشگاه‌ها به وضعیت عادی و بررسی حجم کلاس‌های مجازی برگزار شده، نسبت به تغییر تقویم ترم اتخاذ تصمیم و ابلاغ خواهد شد.

توجه: جهت هرگونه سئوال یا ابهام با شماره تلفن‌های اعلامی در انتهای اطلاعیه تماس حاصل فرمایید.

همچنین نام کاربری و کلمه عبور یکسان بوده و لذا برای دانشجویان یوزرنیم و پسورد همان شماره دانشجویی و برای استادان نیز یوزرنیم و پسورد، کد استادی در سیستم آموزشی دانشگاه است.

 

ب) برگزاری جلسات دفاع پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها:

1 - جلسات دفاع دانشجویان ارشد و دکتری که مقرر بوده در اسفند ماه سال جاری برگزار شود و به دلیل شرایط مذکور نشده است، پس از بازگشت دانشگاه به شرایط عادی فرصت لازم بدون أخذ جریمه به ایشان اعطا خواهد شد.

2 - چنانچه دانشجو بتواند کمیته راهبری رساله یا پایان‌نامه را برای حضور در دانشکده هماهنگ نماید، دانشکده‌ها در چارچوب ساعت اداری تعیین شده (تا ساعت 13) موظف به آماده سازی شرایط برگزاری جلسه دفاع هستند.

3 - امکان برگزاری جلسات دفاع به صورت برخط (آنلاین) نیز فراهم شده است. نحوه استفاده در اطلاعیه های بعدی اعلام می گردد.

راهنمای استفاده از سامانه برای دانشجویان

راهنمای استفاده از سامانه برای استادان

 

ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه

 

 

 

 

 

ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه

شماره تماس‌ها:

44737520

48392315

09105366274

چهارشنبه ١٤ اسفند ١٣٩٨ - ٠٩:٢٦ شماره خبر: ١١٤٨٠ بازدید: 88022نسخه چاپي