• اخبار


نشست گفتمان سازی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با مشارکت 90 استاد دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد
در ادامه سلسله نشست‌های هم‌اندیشی استادان که از سوی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار می‌شود، دو نشست تخصصی با موضوع «گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب: ضرورت‌ها، الزامات و راهکارها» با مشارکت 90 عضو هیئت‌علمی دانشکده‌های مختلف دانشگاه طی روزهای 27 و 28 خردادماه در محل سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار شد.
 ١٤:٣٦ - چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تست
تست
تست
 ١٢:١٦ - چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی ابعاد جهانی‌شدن از بعد ارتباطی / ارائه دیدگاه های اندیشمندان داخلی و خارجی در همایش بین المللی جهانی‌شدن و کانون‌های فرهنگی بدیل
همایش بین‌المللی «جهانی‌شدن وکانون‌های فرهنگی بدیل؛ گفت‌وگوهای فرهنگی-تمدنی ایران و آلمان» با همکاری دانشگاه هومبولت و انجمن فلسفه‌‌ی میان‌فرهنگی ایران 25 و 26 خرداد ماه در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
 ١١:٤٧ - چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز بهداشت و درمان دانشگاه علامه به عنوان «مرکز بهداشت و درمان ساعی دانشجویی سال ۱۳۹۸» شناخته شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مرکز بهداشت و درمان دانشگاه علامه طباطبائی از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان «مرکز بهداشت و درمان ساعی دانشجویی در سال ۱۳۹۸» شناخته شد.
 ١١:٣٨ - چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای گسترش روابط بین‌المللی دانشگاه: سخنرانی استادان دانشگاه علامه طباطبائی در دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای
هیأت اعزامی دانشگاه علامه طباطبائی متشکل از دکتر علومی یزدی، معاون پژوهشی دانشگاه، دکتر ایرانزاده، رئیس دانشکده ادبیات فارسی و زبانهای خارجی و خانم دکتر الفت، رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری که برای افتتاح مرکز ایرانشناسی سعدی به شانگهای سفر کرده بودند، ضمن دیدار و گفتگو با مسئولان دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای در دانشکده‏های حقوق، مدیریت و ادبیات آن دانشگاه در حوزه های تخصصی خود به ایراد سخنرانی پرداختند.
 ١٤:٥٤ - سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس دانشگاه: گفتگوهای سازنده فرهنگی و تمدنی ضرورتی برای درک ایده های مشترک است
همایش «جهانی شدن و کانون فرهنگ‌های بدیل؛ گفت‌وگوهای فرهنگی ـ تمدنی ایران و آلمان» با حضور اندیشمندان و استادان داخلی و خارجی ۲۵ خردادماه در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
 ١٢:١٦ - سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
شیوه‌نامه حضور اساتید دانشگاه علامه طباطبائی در دوره‌ های پسادکتری تصویب شد
شیوه‌نامه شرکت اعضای هیئت‌ علمی دانشگاه علامه طباطبایی در دوره‌های پسادکتری با در تصویب هیئت رئیسه دانشگاه اجرایی خواهد شد.
 ١٦:٢٥ - يکشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>