• خبر روز


عیادت از خانم نجم، خیّر قدیمی دانشگاه علامه طباطبائی
در پی کسالت یکی از خیرین قدیمی دانشگاه، علی‌اکبر تاج‌مزینانی، رئیس دانشکده علوم اجتماعی، محمدتقی کرمی، معاون این دانشکده و اکبر آخوندی، مدیرعامل مجمع خیرین دانشگاه علامه از وی عیادت کردند.
 ١٠:٠٢ - 1397/06/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
نخستین همایش بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبایی(ره)
رئیس مجمع خیرین کشور جناب آقای بوربور با اشاره به اینکه یکی از نوید‌های دکتر سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی به این مجمع اعطای دکترای افتخاری به دو خیر شاخص در هر سال است، گفت: برای برطرف کردن مشکلات اساسی دانشگاه علامه می‌توان، فارغ‌التحصیلان این دانشگاه را دور همدیگر جمع کرد و ما نیز آماده همکاری در این زمینه هستیم.
 ٠٩:٤٧ - 1397/04/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
نخستین همایش بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبایی(ره)
رئیس هیئت مدیره بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی جناب آقای کارگری با اشاره به فعالیت‌های افتخارآفرین خیرین، گفت: در مسیر کار خیر ما معضلات بسیاری می‌گذارند، پنجاه درصد مدارس را مردم ساخته و تمام خیریه‌ها را مردم اداره می‌کنند؛ مردم ما بهترین مردم روی زمین هستند و ما باید از دولت بخواهیم که در مسیر کار خیر ما سنگ‌اندازی نکند.
 ٠٩:٤٢ - 1397/04/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
نخستین همایش بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبایی(ره)
رئیس دانشگاه علامه طباطبائی جناب آقای دکتر سلیمی با اشاره به اینکه سریع‌ترین نرخ شتاب توسعه‌دهی در دانشگاه‌های کشور با حضور خیرین شکل گرفت، گفت: مهم‌ترین مشکل دانشجویان دغدغه آینده است که در این زمینه، کمک به حوزه کارآفرینی می‌تواند موتور اقتصاد جامعه را به حرکت درآورده و بذر امید را به دانشگاه تزریق کند.
 ٠٩:٣٢ - 1397/04/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
نخستین همایش بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبایی(ره)
مدیرعامل بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی جناب آقای آخوندی با اشاره به هدف بنیاد خیرین و سیاست مسئولان دانشگاه برای خیرین، گفت: کمک به دانشجویان بی‌بضاعت دانشگاه که با تمام مشکلات مالی و خانوادگی در حال تحصیل هستند و همچنین بورسیه‌های تحصیلی برای کمک به بحث علمی دانشجویان و ایجاد رغبت در فضای دانشگاه از جمله اهداف بنیاد خیرین است.
 ١١:٥١ - 1397/03/09 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>