• خبر روز


راهنمای ورود به سامانه پست الکترونیکی دانشگاه

مراحل ثبت نام و ورود در سامانه پست الکترونیکی دانشگاه

1. ورود به صفحه پست الکترونیکی به نشانی https://mail.atu.ac.ir

توجه نمائیدکه حتما می بایست از پروتکل https برای ورود استفاده کرد و در صورت استفاده از پروتکل http، صفحه ورود به شما نمایش داده نخواهد شد.

2. در صورتی که با خطایی مواجه شدید بر اساس مرورگر خود مراحل تصویر زیر را طی کنید :

3. در صورتی که نام کاربری و رمز عبور را میدانید وارد شوید در غیر اینصورت از لینک سامانه احراز هویت اطلاعات خود را ثبت و آدرس پست الکترونیکی و رمز خود را از طریق پیامک دریافت کنید.

 

 

4. پس از اولین لاگین ضروریست که دقیقا مشابه تصویر زیر رمز خود را با یک پسورد پیچیده جدید با ترکیب حروف بزرگ ، کوچک و کاراکترهای ویژه نظیر @ $ % ! جایگزین نمائید.


راهنمای تکمیل اطلاعات و فعال سازی پست الکترونیکی دانشگاه

کاربر گرامی لطفا مراحل زیر را با دقت مطالعه نمایید، مسئولیت درج اطلاعات و تایید آنها به عهده خود فرد می باشد و هر فرد یک بار امکان ثبت اطلاعات را در سیستم دارد.

1- در بخش تکمیل اطلاعات ، ابتدا پست الکترونیکی دانشگاهی و کد ملی ده رقمی خود را وارد نمایید.

2- در فیلد (شماره دانشجویی/ کد استادی/ شماره شناسنامه) اساتید محترم کد استادی ، دانشجویان محترم شماره دانشجویی  و کارکنان اداری دانشگاه شماره شناسنامه  را وارد نمایند.

3- در قسمت بعد نام و نام خانوادگی خود را به لاتین تایپ نمایید و گزینه ثبت و ادامه را انتخاب کنید.

4- در صورتیکه اطلاعات پایه نمایش داده شده صحیح می باشد گزینه تایید اطلاعات و ادامه را انتخاب نمایید .

5-  شماره تلفن همراه را وارد و برروی گزینه دریافت کد فعال سازی کلیک نمایید.

6- یک پیامک حاوی کد فعال سازی برای شما ارسال می گردد سپس کدفعال سازی را وارد کرده و برروی گزینه تایید نهایی و فعال سازی کلیک نمایید .

7- یک پیامک حاوی کلمه عبور پست الکترونیکی برای شما ارسال می گردد و شما با استفاده از آن می توانید در سامانه پست الکترونیکی دانشگاه وارد شوید .

توجه :  کد فعال سازی و کلمه عبور برای کاربرانی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیرفعال نموده اند ، از طریق پیام صوتی ارسال می گردد.

8- در صورت بروز هرگونه مشکل با تلفن تماس پشتیبانی مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه 48392613 - 48392614 حاصل فرمایید .

تاریخ درج خبر: 1396/02/18  -  ساعت درج خبر: ٠٩:٢٧  -  شماره خبر: ٣٣٨٠  -  تعداد بازدید: 31009

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1396/04/14 12:6
0
0
سلام. برای ثبت نام و داشتن ایمیل چه باید کرد؟ برای احراز هویت نیاز به ایمیل دانشگاه هست! و برای ثبت ایمیل هم باید احراز هویت کرد؟! یعنی دور باطل؟!!! لینک id.atu.ac.ir که توی سایت دانشکده زده شده روی دیوار، هم کار نمی کنه!

-احراز هویت ویژه افرادیست که از قبل ایمیل داشته اند. -برای ثبت ایمیل جدید باید با دردست داشتن کارت دانشجویی به صورت حضوری به مرکز آی تی دانشکده و یا مرکز فناوری اطلاعات مراجعه کنید. -در مورد لینک خراب هم لطفاً نام دانشکده خود را اعلام کنید و یا با شماره مستقیم 48392613 تماس بگیرید.


کاربر مهمان
1396/04/13 21:9
0
0
خوب
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج