• اخبار


دوره آموزشی "برنامه ریزی توسعه پایدار مقصدهای بوم گردی در ایران"
دوره آموزشی و کارگاه آموزشی با عنوان "برنامه ریزی توسعه پایدار مقصدهای بوم گردی در ایران" با حضور استادان و صاحبنظران رشته مدیریت جهانگردی 19 بهمن در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه برگزار می گردد.
 ١٠:١٨ - يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست بین المللی "رسانه‌ها و گفت و گوی فرهنگی ایران و جهان عرب"
نشست بین المللی "رسانه‌ها و گفت و گوی فرهنگی ایران و جهان عرب" روز یکشنبه سوم بهمن ماه با حضور استادان، اندیشمندان و روزنامه نگاران ایرانی و عرب به میزبانی دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می شود.
 ٢١:٠٤ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم‌نامه مشترک همکاری دانشگاه‌های ایران و افغانستان امضا شد
در راستای همکاری‌های علمی- پژوهشی میان دانشگاه‌های پارسی‌زبان کشورهای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی افغانستان تفاهم‌نامه‌ای به امضای رؤسای دانشگاه‌های مهم دو طرف رسید.
 ١٤:٤٣ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه ثبت نام در مدرسه روش تحقیق علامه طباطبائی
پژوهشکده فرهنگ پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی با هدف تقویت بنیه علمی دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، سلسله کارگاه های آموزشی در زمینه روش تحقیق را برگزار می نماید.
 ١١:٠٨ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: استادان زبان فارسی سفیران صلح و دوستی در جهان هستند
دکتر سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به نخستین گردهمایی مدیران گروه های زبان و ادبیات فارسی از سراسر دنیا، استادان زبان فارسی را سفیران صلح و دوستی در سراسر جهان برشمرد. قائم مقام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم افتتاحیه این گردهمایی با خواندن پیام سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: زبان فارسی صرفاً آموزش یک زبان نیست، بلکه ارج‌گذاری به پیامی است که در طول قرن‌ها هر کجا رفته، بذر دوستی و محبت و همزیستی مسالمت‌آمیز کاشته است.
 ١٥:٤٣ - سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس دانشگاه: گسترش زبان فارسی، گسترش جهان جدید و حکمت تازه در دنیای امروز است
دکتر حسین سلیمی رئیس دانشگاه گفت: گسترش زبان فارسی، گسترش یک جهان جدید، یک حکمت تازه و یک نظام آگاهی دگرگون در دنیای امروز ماست.
 ١٥:٢٦ - سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر علوم: گسترش زبان و فرهنگ فارسی در زمره سیاست‌های جدی دولت است
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در سال های اخیر گسترش زبان و فرهنگ فارسی در زمره سیاست‌های جدی دولت قرار گرفته و روند تجهیز و نظارت در کرسی‌های زبان‌آموزی و ایران‌شناسی در خارج از کشور رشد قابل ملاحظه داشته است.
 ١٥:١٧ - سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>